Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

АР Крим

Голова Комітету в АР Крим
 
Перший Заступники Голови Комітету
 
Заступники Голови Комітету
   
Журналісти Комітету
           

В аннексированном Крыму запретили митинги против дискриминации

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

В Крыму оккупационная власть запретила проводить антидискриминационный пикет под зданием "правительства Крыма".
Об этом на своей странице во вторник написал участник национального движения крымских татар Нариман Джелялова.

Генеральна прокуратура запобігла безпідставному стягненню понад 600 тис грн з ПАТ «Державна акціонерна компанія «Чорноморнафтогаз»

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Відповідно до договору, укладеного між господарським товариством і ПАТ «ДАК Чорноморнафтогаз», державна компанія прийняла на зберігання строком до 31.12.2013 майно, що знаходилося на території АР Крим.

Генеральна прокуратура України підготувала повідомлення про підозру 76-ти колишнім депутатам Верховної Ради АР Крим

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Слідчими Управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України підготовлено письмове повідомлення про підозру 76-м колишнім депутатам Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Суд скасував рішення про призначення Наталії Поклонської в.о. прокурора АР Крим

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва задоволено позов виконувача обов’язків Генерального прокурора України. Визнано протиправним та скасовано рішення Президії Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 10.03.2014 № 1726-6/14, яким виконання обов’язків прокурора Автономної Республіки Крим покладено на Наталію Поклонську.

Разведывательные самолеты НАТО направлены следить за ситуацией в Украине

Разведывательные самолеты НАТО направлены следить за ситуацией в Украине

НАТО направило два разведывательных самолета для полетов над Польшей и Румынией с целью мониторинга кризисной ситуации, разворачивающейся в соседней Украине.В сообщении альянса говорится, что самолеты, оборудованные системами AWAC (авиационный комплекс радиообнаружения и наведения), вылетели со своих баз в Гайленкирхене (Германия) и Уэддингтоне (Великобритания) в среду утром.

За клопотанням прокуратури арештовано судно «Kanton» за порушення порядку заходу у порти АР Крим

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Слідчими Управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідуються факти порушення суднами порядку заходу у закриті порти АР Крим (в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) з метою заподіяння шкоди інтересам держави.

Затримано працівників митниці та прикордонної служби під час отримання хабара за безперешкодне вивезення вантажу до АР Крим

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокуратурою Херсонської області та військовою прокуратурою Херсонського гарнізону спільно з працівниками УДСБЕЗ УМВС України в області задокументовано факт одержання неправомірної вигоди головним державним інспектором відділу митного оформлення митного поста «Каховка» Херсонської митниці Міндоходів України та інспектором прикордонної служби Бердянського прикордонного загону.

Генеральна прокуратура розслідує вбивство майора Збройних сил України у Криму

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Генеральною прокуратурою України розпочато досудове розслідування за фактом загибелі майора Збройних сил України на території Автономної Республіки Крим. Про це сьогодні повідомив під час брифінгу начальник Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Петро Візнюк.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg