Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

Сумська область

Голова Комітету в області
 
Перший Заступники Голови Комітету
 
Заступники Голови Комітету
   
Журналісти Комітету
           

В Сумах 15-летний школьник устроил смертельную поножовщину из-за татуировки

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

В Сумах 15-летний школьник зарезал 27-летнего мужчину и ранил еще одного ножом в грудь. По словам правоохранителей, в дежурную часть МВД 10 мая поступило сообщение о том, что на улице Петропавловской двое подростков ударили ножом двоих мужчин.

Милиция начала расследовать разворовывание госсредств на Selmi

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Следственный отдел Управления Министерства внутренних дел в Сумской области 30 марта начал расследование по факту разворовывания государственных средств на предприятии-производителе измерительных приборов заводе Selmi (Сумы). Об этом Українським Новинам сообщила руководитель сектора связей с общественностью УМВД в области Эльвира Биганова.

Чоловік вбив свого друга через жінку

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

В Кролевецькому районі Сумської області правоохоронці затримали чоловіка, який через жінку вбив свого друга. А потім, аби не бути викритим в злочині, відтяг померлого за межі свого домоволодіння, а вранці сам повідомив про те, що біля двору лежить його мертвий товариш. До чергової частини райвідділу міліції зателефонував голова однієї з сільрад.

В Охтирці затримали вбивцю 77-річної бабусі

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

В Охтирці співробітники міліції затримали 29-річного місцевого жителя, який кухонною сокирою вбив свою 77-річну бабусю. За словами вбивці, на злочин пішов заради грошей. Наприкінці січня до чергової частини Охтирського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про вбивство 77-річної жінки. Сусіди помітили, що старенька кілька днів не виходила з квартири і двері нікому не відчиняє.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg