Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

Миколаївька область

Голова Комітету в області
 
Перший Заступники Голови Комітету
 
Заступники Голови Комітету
   
Журналісти Комітету
           

У прокуратурі області підведено підсумки роботи за перше півріччя 2015 року (ФОТО)

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

31 липня, у прокуратурі Миколаївської області під головуванням прокурора області В’ячеслава Кривов’яза відбулася оперативна нарада, на якій обговорено результати діяльності за перше півріччя 2015 року та заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності у сучасних умовах.

У заході взяли участь заступники прокурора області, начальники структурних підрозділів та міжміськрайпрокурори.

За корупційні правопорушення до відповідальності притягнуто посадовця міграційної служби

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

За результатами судового розгляду двох протоколів, складених прокуратурою Миколаївської області, про вчинення адміністративних корупційних правопорушень за ст.172-8 КУпАП (незаконне використання інформації, що стала відома особі у зв’язку з виконанням службових повноважень), до відповідальності притягнуто завідувача сектору протидії нелегальній міграції управління державної міграційної служби в об

На Миколаївщині начальнику районної податкової інспекції обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

За клопотанням прокуратури Миколаївської області Центральним районним судом м. Миколаєва начальнику Жовтневої об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Миколаївській області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Водночас, згідно з вимогами КПК України судом визначено заставу у розмірі 750 тис грн.

Вищий спеціалізований суд України підтвердив законність вимог прокуратури Миколаївської області у «врадіївській справі»

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ підтвердив законність вимог прокуратури Миколаївської області та залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, якими чотирьох обвинувачених у справі про побиття і згвалтування жительки Врадіївки Ірини Крашкової засуджено від 5 до 15 років позбавлення волі.

У Миколаєві затримано начальника районної податкової інспекції під час одержання хабара у сумі 240 тис грн (ФОТО, ВIДЕО)

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

24 червня 2015 року у м. Миколаєві прокуратурою області спільно з працівниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в області під час одержання неправомірної вигоди у сумі 240 тис грн затримано начальника Жовтневої об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Миколаївській області.

На Миколаївщині посадовці Держслужби геології та надр і обласного управління водних ресурсів вимагали хабар

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами вимагання неправомірної вигоди посадовими особами Державної служби геології та надр і Миколаївського обласного управління водних ресурсів (ч. 3 ст.368 КК України).

Керівник районної податкової інспекції, який був затриманий під час одержання 240 тис грн хабара, діяв через посередника (ФОТО, ВІДЕО)

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Про це повідомив перший заступник прокурора Миколаївської області Артур Шаповалов під час брифінгу сьогодні, 25 червня.

Вячеслав Кривовяз: страна учится жить заново и мы вместе с ней

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Да, уже больше года после Революции Достоинства, но мы, украинцы, еще не можем аплодировать ни политикам, ни депутатам, ни чиновникам, ни силовикам. Уже очевидно, что мало просто заменить руководителей ключевых ведомств страны новыми, даже если они действительно профессиональные и патриотичные. Мало даже сменить всех или почти всех по вертикали.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg