Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

Чернігівська область

Голова Комітету в області
 
Перший Заступники Голови Комітету
 
Заступники Голови Комітету
   
Журналісти Комітету
           

Прокуратурою та правоохоронними органами на Чернігівщині знешкоджено осередок наркотичного бізнесу, одним з організаторів якого був нотаріус

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокуратурою Чернігівської області погоджено підозру чотирьом особам, яких протягом 24 і 25 червня правоохоронними органами затримано в м. Чернігові та Прилуцькому районі за придбання, виготовлення, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах.

У прокуратурі області відбулась зустріч з представниками Консультативної Місії ЄС в Україні

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

У прокуратурі Чернігівської області 24 червня відбулась зустріч з представниками Консультативної Місії ЄС в Україні, під час якої обговорено питання реформування органів прокуратури та діяльності прокуратури в сучасних умовах.

Черниговская область: новый прокурор взялся за старые проблемы

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокурор Черниговской области Виктор Носенко был назначен на свою должность недавно – в конце апреля. Уже через месяц он отчитался перед журналистами и общественностью о первых результатах своей работы. На фоне предшественников, которые не особо отличались общительностью с прессой, новый прокурор оставил неплохое впечатление.

Прокурор області Віктор Носенко взяв участь у проведенні спільної громадської приймальні з очільниками облдержадміністрації, УМВС України та Головного управління ДФС в області

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Сьогодні під час роботи спільної громадської приймальні прокурора області, голови Чернігівської облдержадміністрації, начальників УМВС України та Головного управління ДФС в області в режимі діалогу було озвучено більше трьох десятків звернень і відповідей на них.

На Чернігівщині прокуратура заявила до суду позов про повернення державі земель вартістю 1 млн грн

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокуратура Ріпкинського району Чернігівської області в інтересах держави в особі Головного управління Держземагенства у Чернігівській області заявила до суду позов про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 43 га та вартістю майже 1 млн грн.

Крадії ледь не позбавили селян телефонного зв'язку

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Працівники міліції затримали «на гарячому» злодіїв, які ледь не позбавили мобільного зв’язку частину Куликівського району. До чергової частини Куликівського райвідділу внутрішніх справ УМВС в Чернігівській області зателефонував інженер фірми, яка обслуговує вежі одного з мобільних операторів, і повідомив, що з базовою станцією у селі Вересоч зник зв'язок.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg