Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

Право

Путь Украины в Европу продолжается

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Украина прошла несколько Майданов - мощных всплесков гражданской активности, и окончательно определилась с европейским курсом. Когда украинцы решили, что сами хотят выбирать свой путь, Россия применила против них силу - последовала аннексия Крыма, военные действия и оккупация части Донбасса.

Прокуратура проводить обшук в Печерському суді

Прокуратура проводить обшук в Печерському суді

Слідчі столичної прокуратури спільно з оперативними працівниками ГУБОЗ проводять обшук в приміщенні Печерського районного суду міста Києва (вул. Хрещатик, 42А). Слідчі дії здійснюються в рамках кримінального провадження, розпочатого стосовно суддів О. Царевич та В. Кицюка (ч.2 ст. 375 Кримінального кодексу України).

ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ З 01.01.2013 РОКУ

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

З 1 січня 2013 року ставка податку на прибуток підприємств становитиме 19%. Зниження ставки здійснюється відповідно до пункту 10 підрозділу 4 Перехідних положень Податкового Кодексу в рамках пониження ставки податку з 23% (у 2011 року) до 16% (з 2014 року). Головною новацією є те, що платники податку на прибуток з доходом більше 10 млн. грн.

Закон України "Про судовий збір"

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

1 листопада 2011 року набуде чинності Закон України "Про судовий збір" N 3674-VI від 8 липня 2011 року. Законом передбачено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, – у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Для виготовлення печаток та штампів отримувати дозвіл МВС не потрібно

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Набрав чинності наказ МВС України від 11.01.2011 № 5, яким визнано таким, що втратив чинність, наказ МВС від 11.01.99 №17 "Про затвердження Інструкції про порядок видачі міністерствам та іншим централ

Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

07.04.2011р.

Парламент ухвалив антикорупційний закон

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

07.04.2011р. Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні".

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
ВГО „Комітет по боротьбі з корупцією в органах
державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах”
на 2012 рік
red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg