Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

Рівненська область

Голова Комітету в області
 
Перший Заступники Голови Комітету
 
Заступники Голови Комітету
   
Журналісти Комітету
           

На Рівненщині засновник ветеранської спілки учасників АТО одержав від громадянина 11,5 тис грн

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Слідчими прокуратури та процесуальними прокурорами Рівненської області спільно із УСБ України в Рівненській області сьогодні, 13.08.2015, викрито одного із засновників обласної ветеранської спілки учасників АТО, який вимагав та одержав від жителя області неправомірну вигоду для себе у сумі 11500 грн за влив на прийняття рішення одним із керівників військового комісаріату про відстрочку від мобіліз

Генеральна прокуратура України контролює хід розслідування у кримінальному провадженні щодо вилучення на Рівненщині більш ніж 2,5 тонн бурштину

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Генеральною прокуратурою України взято на контроль хід досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ст. 198 КК України (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом) щодо вилучення більш ніж 2,5 тонн бурштину на Рівненщині. Досудове розслідування здійснюють слідчі Слідчого управління УМВС України в Рівненській області.

Оголошено підозру заступнику директора Департаменту Рівненської ОДА у вчиненні корупційного злочину

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Органом досудового розслідування за погодженням із прокуратурою Рівненської області оголошено підозру заступнику директора одного із Департаментів Рівненської обласної державної адміністрації у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 3 ст.

Розслідуються обставини зникнення із райвідділу міліції вогнепальної зброї

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокуратурою Рівненської області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки УМВС України в області 28.07.2015 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості працівників органів внутрішніх справ, внаслідок чого із приміщення Зарічненського РВ УМВС України в Рівненській області викрадено вогнепальну зброю та бойові припаси до неї.

Прокуратура вжила заходи до відшкодування на користь ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» майже 700 тис. грн.

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

За результатами розгляду господарським судом міста Києва позову прокуратури Рівненщини в інтересах держави в особі ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» постановлено стягнути на користь останнього 643 тис грн.

За результатами обшуку у жителя смт Володимирець вилучено майже 57 кг бурштину

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

22 липня 2015 року проведено обшук житла та прилеглого до нього господарства у мешканця смт. Володимирець, під час якого виявлено та вилучено 57 кг бурштину-сирцю.

Cудитимуть керівника підрозділу міліції та його спільника за незаконне придбання зброї (додано ВІДЕО)

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Слідчим відділом прокуратури Рівненської області завершено розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника підрозділу одного з районних відділів органів внутрішніх справ в області та його спільника, які незаконно придбали зброю.

Прокурор Ровенской области наладил диалог с общественностью

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Общественный контроль за властью должен включать в себя не только критику, но и публичное обсуждение конкретных результатов работы. Это процесс должен идти размерено, поэтапно и без лишних эмоций. Тоже самое касается и правоохранительных органов.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg