Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

Хмельницька область

Голова Комітету в області
 
Перший Заступники Голови Комітету
 
Заступники Голови Комітету
   
Журналісти Комітету
           

На Хмельниччині завдяки прокуратурі державному підприємству буде повернуто 713 га ставків

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Органами прокуратури перевірено додержання вимог закону при передачі державних гідротехнічних споруд-ставків площею понад 713 га та вартістю 1,2 млн. грн. у користування приватному підприємству.

На Хмельниччині затримано начальника відділу РДА за одержання 45 тис грн хабара

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області оперативними підрозділами управлінь СБУ та МВСУ в області викрито начальника відділу освіти, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

За втручання прокуратури сім’ї військовослужбовця, загиблого під час АТО, виплачено 609 тис грн одноразової грошової допомоги

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону під час перевірки в обласному військовому комісаріаті виявила порушення вимог законодавства про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.
Установлено, що сім’ї військовослужбовця, який загинув під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, не виплатили одноразову грошову допомогу.

За втручання прокуратури на Хмельниччині попереджено незаконне надання в оренду земель вартістю понад 22 мільйони гривень

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Завдяки реагуванню прокуратури вдалося попередити незаконне надання в оренду понад тисячі гектарів земель вартістю більше 22 мільйонів гривень.

На Хмельниччині засуджено громадянина України за зберігання та збут радіоактивних матеріалів

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Вступив у законну силу вирок Волочиського районного суду Хмельницької області стосовно громадянина України, який намагався незаконно реалізувати хімічну речовину першого класу небезпеки – ртуть металічну та небезпечні радіоактивні матеріали.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg