Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

Івано-Франківська область

Голова Комітету в області
 
Перший Заступники Голови Комітету
 
Заступники Голови Комітету
   
Журналісти Комітету
           

На Прикарпатті за позовами прокуратури виконано судових рішень на 40 млн грн

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокуратурою Івано-Франківської області забезпечено виконання судового рішення у справі за позовом прокуратури про повернення до державної власності земельної ділянки площею понад 220 га вартістю 7 млн 297 тис грн. Зокрема, йдеться про повернення торфових родовищ на території Рожнятівського району.

Військова прокуратура Західного регіону України повернула Міністерству оборони України 17,7 га земельних ділянок на Прикарпатті вартістю понад 30 млн грн

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

У ході проведення перевірки з питань додержання вимог земельного законодавства військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону виявлено незаконне рішення господарського суду Івано-Франківської області від 19 липня 2012 року, відповідно до якого ТОВ визнало за собою право власності на дві земельні ділянки Міністерства оборони України, що розташовані у с. Крихівці та м.

На Прикарпатті "Самооборона" разом із міліцією патрулює місто. Ветерани ОВС також не залишились осторонь

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Система працює в декількох напрямках, зокрема це піші та автомобільні патрулі, охорона об’єктів та блок-пости на в’їздах у місто. Завдяки допомозі небайдужих громадян було збережено спокій жителів обласного центру.
BDI_8238

Під Буковелем у власність держави повернуто землю вартістю понад 10 млн грн

Під Буковелем у власність держави повернуто землю вартістю понад 10 млн грн

За втручання прокуратури реально повернуто у власність держави землю природоохоронного призначення, розташовану в курортній зоні Івано-Франківщини – про це повідомили у Головному управлінні представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень.

Івано-франківських квартирних аферистів засудили

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією
Прокуратурою м. Івано-Франківська підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі щодо трьох мешканців обласного центру, які шахрайським способом позбавляли прикарпатців житла.

Завдяки принциповій позиції прокуратури до бюджету надійшло понад 1, 4 млн. грн.

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Вищим адміністративним судом України задоволено позов прокуратури м. Івано-Франківська до місцевої філії одного з комерційних банків про стягнення суми непогашених податкових векселів.

Прокуратурою порушено кримінальну справу стосовно держвиконавця, який склав та підписав завідомо неправдиві акти

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Прокуратурою порушено кримінальну справу стосовно посадовця відділу державної виконавчої служби Косівського районного управління юстиції.
Встановлено, що держвиконавець склав та підписав завідомо неправдиві акти про те, що у 7 боржників стосовно яких було відкрито виконавчі провадження відсутнє майно на яке може бути звернуто стягнення.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg