Конституція України
Президент УкраїниУряд УкраїниВерховна РадаКонституційний Судver_sud_copy.jpgГенеральна Прокуратураsb33.jpgmvs33.jpgedrsr_copy.jpgРНБО
Наш

На Львівщині ліквідовано центр мінімізації з обігом понад 20 млн. грн

ВГО Комітет по боротьбі з корупцією

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області спільно з Національною поліцією ліквідували центр мінімізації, який надавав підприємствам реального сектору економіки послуги з незаконного формування податкового кредиту

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України, встановлено групу осіб, які, для прикриття своєї незаконної діяльності, протягом вересня-листопада 2016 року та грудня 2016 – квітня 2017 року зареєстрували на себе і підставних осіб низку підприємств. Фігуранти здійснювали незаконне формування податкового кредиту з ПДВ та витрат з податку на прибуток шляхом імітації проведення господарських операцій з придбання та реалізації товарів і послуг, маніпулювали податковою звітністю, здійснювали документальну підміну товару.

Загальна сума проконвертованих грошових коштів складає 20,4 млн. грн. Загальна сума незаконно сформованого податкового кредиту складає 3,5 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів, вилучено бухгалтерські документи та чорнові записи, які підтверджують злочинну діяльність, комп'ютерну техніку, чисті бланки з печатками, 2 печатки підприємств з ознаками фіктивності. Також заблоковано ліміт з ПДВ на суму близько 210 тис. грн. Слідчі дії тривають.

red_02.jpg

Голосування

ОЦІНІТЬ РІВЕНЬ КОРУПЦІЇ ?:

thumb-big-340x255-0e23.jpg

Мы в Facebook


wcen61zljns1.jpg