Конституція України
Президент України Уряд України Верховна Рада Конституційний Суд ver_sud1.jpg Генеральна Прокуратура sb33.jpg mvs_1.jpg edrsr_copy.jpg РНБО
Наш

Представилась потерпілою, виявилась - зловмисницею

Представилась потерпілою, виявилась - зловмисницею

За інформацією керівника місцевої прокуратури Володимира Пісоцького, прокуратура довела у суді, що у лютому 2017 року мешканка м. Дергачі звернулася до поліції з заявою про крадіжку
Вона повідомила, що із її домоволодіння зникли золоті вироби. Правоохоронці внесли відомості до ЄРДР та розпочали досудове розслідування. Жінка розповіла слідчім, що ключі від будинку є тільки у неї та її чоловіка, тому вона підозрює, що саме він скоїв крадіжку. Під час допиту у слідчих з'явилися сумніві щодо правдивості показів.

"З'ясувалося, що на момент розслідування заявниця розлучалася зі своїм чоловіком. Вони ніяк не могли поділити суспільно нажите майно мирним шляхом. Чоловік претендував на спільний будинок. Жінка була проти та вважала, що він повинен залишитися їй. Щоб його залякати, вона і вигадала історію зі зниклим золотом", - пояснив В. Пісоцький.

На стадії досудового розслідування жінка уклала угоду про визнання винуватості. Суд призначив їй покарання у вигляді 2 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 1 рік.

Прокуратура Харківської області

red_02.jpg

Мы в Facebook